CDB>AKTUÁLNE>Hľadáme ...
Prejsť na navigáciu

Hľadáme do nášho tímu

Konkrétne hľadáme:

pracovníka na pozíciu „hlavný odborný zamestnanec cestnej databanky“,

Miesto práce : Slovenská správa ciest, Miletičova 1, Bratislava

Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Termín nástupu: 01.03.2023, dohodou

Mzdové podmienky (brutto) : od 1 300 EUR/mesiac

s pracovnou náplňou zameranou hlavne na:

 1. Budovanie a prevádzka celoštátneho informačného systému cestného hospodárstva v oblasti cestnej databanky ako súčasti geografického informačného systému a zabezpečovanie odborných činností pri centrálnom spracúvaní údajov pre celoštátny informačný systém cestného hospodárstva.
 2. Výkon zberu technických premenných parametrov pozemných komunikácií diagnostickou technikou ako súčasti činností v rámci centrálnej technickej evidencie pozemných komunikácií.
 3. Spracovanie údajov získaných zberom prostredníctvom informačných technológií a ich uloženie do centrálnej databázy.
 4. Zabezpečovanie potrebných podkladov a podmienok na výkon diagnostiky vozoviek v spolupráci s vlastníkmi a správcami pozemných komunikácií.
 5. Vykonávanie kontroly kvality prác a kontroly správnosti údajov získaných zberom a spracovaním.
 6. Výkon bezpečnej a účelnej prevádzky prideleného diagnostického zariadenia.
 7. Zabezpečovanie údržby, kalibrácie a opravy diagnostických zariadení.
 8. Poskytovanie súčinnosti a príprava podkladov pre zabezpečenie rozvoja diagnostickej techniky pre potreby výkonu centrálnej technickej evidencie pozemných komunikácií.
 9. Poskytovanie súčinnosti a príprava podkladov pre rozvoj softvérových aplikácií určených na podporu činnosti oddelenia.
 10. Poskytovanie súčinnosti a príprava podkladov a podmienok na tvorbu metodických a prevádzkových materiálov pre výkon činnosti oddelenia.
 11. Poskytovanie súčinnosti ostatným organizačným zložkám odboru cestnej databanky s cieľom zabezpečenia kvalitnej prevádzky a rozvoja odboru.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:  vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore : technické, stavebné, zameranie na dopravné stavby, cestné staviteľstvo, diagnostika cestných komunikácií, mechanika vozoviek vítaná

Jazykové znalosti : Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti :Microsoft Word - Pokročilý. Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz :B

Prax na pozícii/v oblasti : Vhodné aj pre absolventa

Počet rokov praxe :Vhodné aj pre absolventa

Osobnostné predpoklady a zručnosti

 • užívateľská znalosť PC Microsoft Office, znalosť ArcGIS výhodou,
 • iniciatívny, samostatný a tvorivý prístup k práci;
 • dôslednosť a vysoké pracovné nasadenie;
 • komunikatívnosť;
 • občianska a morálna bezúhonnosť;

Čo ponúkame?

Predovšetkým tvorivé priateľské pracovné prostredie v tíme cestnej databanky, ktorý je špičkovým pracoviskom v rezorte dopravy, ako aj:

Zamestnanecké výhody, benefity

Ponúkame Vám flexibilný pracovný čas, ktorý Vám umožňuje skĺbiť prácu, rodinu aj koníčky. Možnosť zakúpiť si kartu Multisport. Sedem dní dovolenky navyše, príspevok na DDS sú len niektoré z benefitov, ktoré ponúkame. Našim záujmom je aj Váš profesionálny rozvoj v oblastiach súvisiacich s Vašou pracovnou náplňou. So súhlasom priameho nadriadeného môžete absolvovať rôzne vzdelávacie aktivity alebo odborné konferencie.

Informácie o výberovom konaní

V prípade že Vás pracovná ponuka zaujala prosím zašlite svoj životopis v slovenskom jazyku . Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať výlučne kandidátov, ktorí spĺňajú požadované kritériá. Kandidátom, ktorí nebudú oslovení resp. pozvaní na osobný pohovor sa vopred ospravedlňujeme a ďakujeme za prejavený záujem.

Ako na to?

Ak vás naša ponuka oslovila, zašlite e-mailom váš štruktúrovaný profesijný životopis.

 • Kontaktná osoba:  Sandra Valettová
 • E-mail: sandra.valettova@ssc.sk

Informácie o spracúvaní osobných údajov v rámci SSC poskytované podľa čl.13 a 14 Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27.4.2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES( všeobecné nariadenie o ochrane údajov) a v zmysle § 19 zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov nájdete na stránke www.ssc.sk  v sekcii Pre verejnosť/ochrana osobných údajov, odkaz :  http://www.ssc.sk/sk/pre-verejnost/ochrana-osobnych-udajov.ssc


Späť na AKTUÁLNE


<marec 2023>
poutstštpisone
272812345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789

Aktuálne

Aktualizácia údajov CTEPK - 2023

Aktualizácia údajov CTEPK - 2023

17.03.2023

Dňa 17.3.2023 na Portáli IS MCS bola zverejnená aktualizácia údajov centrálnej technickej evidencie pozemných komunikáci so stavom údajov k 1.1.2023. Tieto údaje reprezentujú stav údajov cestnej siete SR za rok 2022; k tomuto stavu budú následne spracované datasety, štatistické výstupy a mapové dokumenty, ktoré budú postupne zverejňované na webovej stránke odboru cestnej databanky. Viac…

Hľadáme do nášho tímu

Hľadáme do nášho tímu

26.01.2023

Hľadáme do nášho tímu nového kolegu, ktorý by sa venoval meraniu, vyhodnocovaniu a spracovaniu údajov centrálnej technickej evidencie pozemných komunikácií. Ide o problematiku diagnostiky vozoviek.

Viac…

Certifikácia a distribúcia LT TMC SK v5.0

Certifikácia a distribúcia LT TMC SK v5.0

12.01.2023

Dňa 13.12.2022 boli organizáciou TISA (Traveller Information Services Association) certifikované lokalizačné kódy tabuliek TMC Slovenskej republiky, číslo 51, verzia 5.0 (ďalej len „LT SK v5.0“).

Viac…

Odkazy

 • Užitočné odkazy
 • Autorské práva
 • Mapa stránky
 • Technická podpora
 • Vyhlásenie o prístupnosti